TECHNOLOGIE WĘZŁÓW BETONIARSKICH

We wszystkich urządzeniach produkowanych przez OPEN Technologie zastosowane są najnowsze technologie dostępne na rynku europejskim. Urządzenia charakteryzują się wysoka jakością dostępna w konkurencyjnych cenach. Firma gwarantuje wszystkim swoim klientom terminowość dostaw, rzetelność swoich usług, mobilność, oraz szybkość reakcji na sytuacje awaryjne.

Oferujemy również osprzęt silosów, silosy, podajniki ślimakowe, jak również szeroki wybór części zamiennych wytwórni betonu

SYSTEMY GRZEWCZE DLA WĘZŁÓW BETONIARSKICH

Jest to rozwiązanie sposobu ogrzewania kruszyw i wody wykorzystywanej do produkcji mieszanek betonowych dla istniejącej linii technologicznej. Urządzenie ma zastosowanie do podgrzewania materiałów będących składnikami mieszanki betonowej dla temperatury świeżego betonu do +15°C w temperaturze zewnętrznej otoczenia do -10°C.`

RECYKLING NIEZUŻYTEGO BETONU

System recyklingu betonu służy do rozdzielania pozostałości z mieszalnika wytwórni betonu, betonomieszarek, pompo-gruszek, umożliwiając producentom mieszanek betonowych spełnianie norm ekologicznych ze szczególnym naciskiem na ochronę środowiska naturalnego.

LINIE TECHNOLOGICZNE

Zapewniamy projekt, produkcję i montaż nowych linii technologicznych według indywidualnych potrzeb.

Specyfikacja

W opracowaniu

Rysunki

W opracowaniu

OBUDOWY LINII TECHNOLOGICZNYCH

Projekt wykonanie i montaż obudowy mających na celu osłonienie urządzeń od niekorzystnych warunków atmosferycznych umożliwiając prace w okresach obniżonych temp zewnętrznych oraz chroni otoczenie przed nadmiernym zapyleniem oraz hałasem.

SERWIS URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH

Wykonujemy kompleksowe usługi montażowe i remontowe urządzeń oraz całych linii technologicznych. Ekipy serwisowe będące w naszej dyspozycji składają się z osób posiadających wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tego typu prac, co w znacznym stopniu przyspiesza czas reakcji i usunięcia ewentualnej awarii. Poprawność wykonywania wszystkich działań serwisowych jest potwierdzona każdorazowo udzieloną gwarancją.

Wykonujemy kompleksowe modernizacje linii produkcyjnych na podstawie własnych projektów lub dostarczonych przez Zamawiającego. Prace te maja na celu zwiększenie wydajności produkcji, oszczędność energii elektrycznej, ochronę środowiska naturalnego oraz co najważniejsze bezpieczeństwo pracy.